خدمات نازایی و ناباروری تحت پوشش بیمه‌های پایه قرار گرفت

خدمات نازایی و ناباروری تحت پوشش بیمه‌های پایه قرار گرفت

توسط اخبار که در 18 شهریور 1400
نازایی

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیات دولت، با امضای محمد مخبر اصلاحیه تعرفه‌های خدمات تشخیصی و درمانی بخش خیریه و موقوفه در سال 1400 ابلاغ شد.

هیات وزیران در جلسه مورخ 24 مرداد 1400، به پیشنهاد مشترک وزارتخانه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه کشور و تـأیید شورای عالی بیمه سلامت کل کشور و به استناد بند (الف) ماده (9) قانون احکام دایمی برنامه‌های توسعه کشور، با اصلاح تعرفه‌های خدمات تشخیصی و درمانی بخش خیریه و موقوفه در سال 1400 موافقت کرد.

آیین‌نامه پرداخت اعضای هیات علمی و پزشکان تمام وقت ابلاغ شد

 

با امضای معاون اول رییس جمهوری همچنین آیین‌نامه پرداخت اعضای هیات علمی و پزشکان تمام وقت ابلاغ شد.

هیات وزیران در جلسه مورخ 24 مرداد 1400 و در ادامه بررسی مصوبات شورای عالی بیمه سلامت، «آیین‌نامه پرداخت اعضای هیات علمی و پزشکان تمام وقت» را به تصویب رساند.

خدمات نازایی و ناباروری تحت پوشش بیمه‌های پایه قرار گرفت

با ابلاغ مصوبه دولت، خدمات نازایی و ناباروری تحت پوشش بیمه های پایه قرار گرفت.

هیات وزیران در جلسه مورخ 24 مرداد 1400، به پیشنهاد مشترک وزارتخانه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه کشور و تأیید شورای عالی بیمه سلامت کشور، مصوب کرد خدمات نازایی و ناباروری تحت پوشش بیمه های پایه قرار گیرد.

همچنین به موجب این مصوبه، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مکلف شد استانداردهای ارایه خدمات مذکور را تدوین و ابلاغ کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    ارتباط در واتس اپ

    teamBuilding

    پاسخ به 7 سوال کلیدی برای تیم سازی در صنعت بیمه