طراحی سایت آموزشی چه تاثیری در افزایش درامد مدرسان دارد

طراحی سایت آموزشی چه تاثیری در افزایش درامد مدرسان دارد

توسط مقالات که در 27 بهمن 1400

تا به حال به این فکر افتادید که اقدام به طراحی سایت آموزشی نمایید ؟ تا به حال به این فکر کرده اید که از تدریس آنچه بلد هستید می توانید درآمدی میلیونی داشته باشید؟ تا به حال به ثروتمند شدن از راه تدریس فکر کرده اید؟

در این مطلب از سایت میلاد نیکپور می خواهیم به شما کمک کنیم تا با استفاده از دانسته هایتان ثروتمند شوید.

با طراحی سایت آموزشی فراتر از مرزها باشید

وب جهان گستر (World Wide Web) که به اختصار وب می گوییم، در دهۀ نود میلادی آغاز به کار کرد. این پروژۀ جهانی طی سه دهه به قدری با زندگی ما آمیخته شده است که تصور نبود آن کابوسی برای نسل امروز است.

در سال های اخیر با گسترش هرچه بیشتر امکانات اینترنتی زمان زیادی از زندگی خود را به گشت و گذار در فضای مجازی اختصاص داده ایم. رشد اپلیکیشن های گوناگون، پیشرفت هوش مصنوعی، ارتباط آسان و سریع با جهان، دسترسی به پایگاه های اطلاعاتی سراسر دنیا و امثال این ها ازجمله امکاناتی است که پیشرفت های حوزۀ فناوری اطلاعات و علوم رایانه ای در اختیار ما گذاشته است.

چند دهۀ پیش کسی فکر نمی کرد زمانی برسد که در حالی که در منزل خودمان هستیم بتوانیم سر کلاس استادی حاضر شویم که میلیون ها کیلومتر از ما دورتر است؛ اما پیشرفت تکنولوژی با این ایجاد سایت های اموزشی چنین امکانی را برای ما فراهم کرده است.

با این حال آموزش از طریق فضای مجازی همچنان جزو انواع پرکاربرد آموزش نبود و اغلب نهادهای رسمی از این شیوه کمتر استفاده می کردند.

کرونا، یک فرصت ویژه برای افزایش درآمد مدرسان

اما شیوع پاندمی کرونا بار دیگر زندگی عادی و روزمرۀ انسان ها را دگرگون کرد. زمانی که برای حفظ سلامتی مجبور شدیم در خانه بمانیم نهاد آموزش دچار تحولی بی سابقه شد. مدارس، دانشگاه ها، مؤسسه ها، مدرسان و هر فرد یا نهادی که به نوعی با امر آموزش سروکار دارد باید برای ارائۀ محتوای خود در بستر فضای مجازی شیوه ای تازه پیدا می کرد.

پیش از این استفاده از اینترنت و فضای مجازی تکمیل کنندۀ شیوه های آموزشی به صورت فیزیکی بود. افراد بسیاری از پتانسیل این فضا بی خبر بودند یا به آن اعتمادی نداشتند و اغلب خواهان ارتباط فیزیکی با مدرسان بودند.

اما پاندمی کرونا راه تازه ای به سمت ارتباطات مجازی و استفادۀ مؤثرتر و گسترده تر از اینترنت باز کرد. گسترش آموزش های اینترنتی در ایران فرصت تازه ای را در اختیار مدرسان و متخصصانی گذاشته است که پیش از این به مکان خاصی محدود شده بودند و امکان ارائۀ دانش و اطلاعات خود به افراد گوناگون را نداشتند.

تصور کنید با کمک اینترنت و طراحی سایت آموزشی به جای اینکه به بیست، سی یا چهل دانش آموز و هنرجو آموزش دهید می توانید به هزاران جویای دانش اطلاعاتتان را ارائه دهید. این فرصت بی نظیری برای مدرسان فراهم می کند که علاوه بر آموختن به افراد بسیار بتوانند از این راه درآمدهای سرشاری کسب کنند.

مدرسان بسیاری هستند که از همین راه توانسته اند درآمدهای بالایی به دست آورند و شاگردان زیادی در سراسر ایران و حتی دنیا تربیت کنند.

اگر سری به دنیای آموزش های مجازی بزنید به مدرسان موفق بسیاری بر می خورید؛ احمد کلاته، عادل طالبی، پیام بهرام پور، محمدرضا شعبانعلی و …

ویژگی مدرسان موفقی که درآمدهای خوبی هم از تدریسشان به دست آورده اند چیست؟

طراحی سایت آموزشی؛ شاه کلید ورود به دنیای ثروت

گفتیم که اینترنت و به طور کلی فضای مجازی مانند اقیانوسی است که هنوز به طور کامل کشف نشده است به همین خاطر پتانسیل بسیار خوبی برای رشد دارد.

تدریس در بستر اینترنت نیز سکوی پرتاب خوبی برای کسب درآمد و ترویج آموزش های ما می تواند باشد؛ همان طور که مدرسان موفق زیادی توانسته اند از این بستر به خوبی بهره مند شوند؛ اما این مدرسان ویژگی مشترکی در فضای کسب و کار و آموزش اینترنتی دارند؛ وب سایت.

شاید بتوان گفت داشتن سایت شخصی اصلی ترین راه و شاه کلید رسیدن به درآمد برای مدرسان است. استفاده از سایتی که منحصر به خودتان است به شما این امکان را می دهد که فارغ از محدودۀ فیزیکی که در آن هستید با افراد بسیار زیادی بتوانید ارتباط برقرار کنید، به آن ها آموزش دهید، خدمات و محصولات خود را به فروش برسانید و میلیاردر شوید.

شاید برای شما باورپذیر نباشد که از با طراحی سایت شخصی بتوان درآمدهای بسیار بالایی به دست آورد. اگر چنین دیدگاهی دارید سری به مقالات رویال کد بزنید تا با دنیای ثروت از طریق سایت آشنا شوید.

مسیر رسیدن به ثروت مانند رسیدن به هر چیز دیگری سخت و زمان بر است؛ چه سایت داشته باشید چه شرکتی نوپا برای اینکه از ثمرۀ آن ها بتواند استفاده کنید باید صبر کنید و به آن رسیدگی کنید تا رشد کند و به بار نشیند. تنها آن زمان است که می توانید به درآمدی فراتر از خواسته هایتان هم برسید.

اما این مسیر نشدنی یا دسترس ناپذیر نیست. بسیاری از وب سایت های بزرگ و به نام امروزی در آغاز یک سایت کوچک با امکانات محدود بودند؛ اما مدیران این سایت ها توانستند از یک سنگ ریزه، مرواریدی گران بها بسازند که ارزش زیادی برای آن ها به وجود آورده است.

برای مثال دیجی کالا ابتدا یک سایت نقد و بررسی کالا بود که امروزه به بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شده است.

پس داشتن سایت اولین قدمی است که مدرسان برای ثروتمند شدن باید بردارند.

تأثیر طراحی سایت آموزشی ما بر…

وب سایت نخستین گام ورود مدرسان برای کسب درآمدهای بالا است. تأثیر طراحی سایت شخصی از چند جهت دارای اهمیت است:

بازاریابی: مهم ترین ویژگی یک وب سایت خوب جذب مخاطب از سراسر وب و تبلیغات اینترنتی است.

الگوریتم های گوگل به طور باورنکردنی هوشمند شده اند؛ به همین خاطر شناخت و درک این الگوریتم ها و به کارگیری صحیح آن ها باعث می شود سایت شما بتواند به رتبه های برتر در جستجوی گوگل تبدیل بشود تا شما بتوانید محتوای خود را به گوش مخاطبان بیشتری برسانید و کارآمدتر برای دانسته های خود بازاریابی کنید.

داشتن محتوای سودمند، سئوی کارآمد و رابط کاربری مناسب از عوامل مؤثر در برندسازی و جذب مخاطب برای شما است.

اطلاع رسانی: با استفاده از یک سایت شخصی می توانید دوره های تازۀ خود را به مخاطبانتان اطلاع دهید. اطلاع رسانی از تخفیف ها، جشنواره ها و هر برنامه ای که برای بهتر کردن خدماتتان دارید از طریق سایت شما می تواند به تمام مخاطبان شما اطلاع رسانی شود.

به کمک ابزارهایی که یک سایت خود دارد می توانید مشخص کنید که به صورت پیامکی اطلاع رسانی کنید یا ایمیلی؛ به تمام مخاطبانتان اطلاع داده شود یا گروهی خاص و ده ها ابزار مفید مانند ایمیل مارکتینگ که به کمک سایت مناسب می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید.

برندسازی: وب سایت شخصی به برندسازی کمک بزرگی می کند. داشتن یک وب سایت با محتوا و سئوی خوب و کارآمد و طراحی مناسب و مخاطب پسند باعث می شود شما و نام تجاری شما در سطح وب دیده شوید.

دیده شدن شما یعنی نقش بستن بر ذهن مخاطب و این مسئله یکی از عوامل تأثیرگذار در جذب مخاطب و افزایش سطح درآمد شما است.

یک سایت خوب

ارزش سایت ها برای یک مدرس و تأثیر آن در افزایش درآمد آن ها به قدری مؤثر است که در دنیای تجارت الکترونیک امروزی هویت و اعتبار افراد با محتوایی که در سطح وب منتشر می کنند مشخص و سنجیده می شود.

سایت ها زمانی بهترین تأثیر را خواهند داشت که متناسب موقعیت و محتوایی که ارائه می دهند طراحی شوند. به همین علت در سفارش یک سایت باید دقت زیادی به خرج داد تا وقت و هزینۀ خود را بیهوده تلف نکنیم.

رویال کد از نظر و دیدگاه من بهترین شرکت طراحی سایت است که خدات پشتیبانی بسیاری از سایت ها ما برعهده این مجموعه ارزشمنده است.

مجموعۀ رویال کد با داشتن متخصصانی از سراسر ایران به خوبی صفر تا صد مشاوره و طراحی و یک سایت را انجام می دهد. فرقی نمی کند شمال باشید یا جنوب؛ شرق باشید یا غرب؛ رویال کد رؤیاهایتان را به کد تبدیل می کند.

با داشتن یک سایت شخصی کارآمد فراتر از مرزها فعالیت کنید و ثروتمند شوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    ارتباط در واتس اپ

    teamBuilding

    پاسخ به 7 سوال کلیدی برای تیم سازی در صنعت بیمه