راه‌ کارهای کاربردی و هوشمندانه فروش در سال ۱۳۹۹

راه‌ کارهای کاربردی و هوشمندانه فروش در سال ۱۳۹۹:

سال ۹۹ با توجه به شرایط بازار و کوچک شدن سایز کیف پول افراد، شاهد تغییرات زیادی و چالش‌های بسیاری برای توسعه کسب و کار بیمه خواهیم بود.

در اینستاگرام گفت و گویی دوستانه همراه با یکی از مدیران فروش موفق در بیمه پاسارگاد در خصوص بررسی بهترین اقدامات و استراتژی‌های فروش بصورت لایو مشترک برگزار خواهد شد.

لایو مشترک میلاد نیکپور و هادی زیتونی

در شرایط کنونی، فضای رقابت و توسعه کسب و کار برای نمایندگان بیمه بسیار پیچیده شده است، چرا که با کوچک شدن بازار هدف به لحاظ درآمد و نیز افزایش رقبا در قالب شرکت‌ها و نمایندگی‌های بیمه‌، توسعه کسب و کار و افزایش درآمد نیازمند کسب دانش تخصصی و مهارت‌ آموزی خواهد بود و الزاما با استفاده از تجربیات قدیمی یا روش‌های سنتی امکان توسعه مهیا نگردد.
در این راستا طی جلسه‌ای یک ساعته به بررسی هوشمندانه‌ترین روش‌های فروش در شرایط کنونی بصورت Live Instagram به همراه جناب آقای هادی زیتونی طی یک ساعت خواهیم پرداخت و تلاش خواهیم نمود تا پاسخگوی سوالات همکاران و تحلیل فضای کسب و کار در سال ۹۹ باشیم.

جناب آقای هادی زیتونی

  • مدیر ارشد فروش بیمه پاسارگاد
  • دارنده درجه مستری NLP و اینیاگرام از موسسه body&mind فرانسه

ساعت برگزاری Live مشترک

  • 16 اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ساعت ۲۱

Instagram

صفحه رسمی میلاد نیکپور

Instagram

صفحه رسمی هادی زیتونی

اگر می‌خواهید سوالات خود را قبل از شروع Live مطرح نموده تا در صورت عدم امکان حضور بتوانید پاسخ خود را دریافت کنید، می‌توانید از طریق لینک ذیل نگرانی‌ها و سوالات‌ را مطرح نمائید.

محدودیتی برای تعداد سوالات وجود نداره، اگر تا قبل از شروع Live باز هم سوالی براتون پیش اومد، مجدد ثبت کنید.

فرم ثبت سوالات

با ثبت سوالات خود پیش از شروع وبینار، تلاش خواهم کرد تا مثال‌ها و راهبردهای مناسب‌تری در طی وبینار ارائه کنم.

پس خوب فکر کنید و سوالات‌ خودتون ثبت نمائید.

      ارتباط در واتس اپ